PREDĹŽENIE PLATNOSTI PREUKAZU ŠTUDENTA V DOPRAVE

 

Prolongácia cez SMSProlongácia cez SMS

Ak pokračuješ v štúdiu a chceš využívať zľavu v doprave na svojom preukaze študenta ISIC/EURO<26 v doprave aj ďalší školský rok, od júna si ho môžeš predĺžiť aj prostredníctvom SMS. Využívaj  zľavu v doprave na svojom preukaze študenta ISIC/EURO<26 v doprave aj ďalší školský rok, pošli SMS na číslo 8844 v tvare: TC medzera PRIEZVISKO medzera ČÍSLO ČIPU (priezvisko zadávaj bez mäkčeňov a dĺžňov).

SMS prolongácia

Prolongácia cez apku UbianProlongácia cez apku UBIAN

Predĺž si platnosť zľavy preukazu študenta ISIC/EURO<26 v doprave cez apku UBIAN a máš platnosť zliav na cestovanie vždy po ruke a k tomu môžeš využívať množstvo ďalších skvelých funkcií aplikácie pri cestovaní po Slovensku. 

UBIAN prolongácia

 

 

Upozornenie pre študentov Žilinského samosprávneho kraja

Na základe rozhodnutia Dopravného podniku mesta Žilina (ďalej DPMŽ), v súvislosti s prechodom na nový, bezpečnejší typ dopravných kariet, sú aj žiacke a študentské preukazy akceptované len vo formáte Mifare DESFire

V prípade ak vlastníš preukaz staršieho typu,  je nutné požiadať tvoju školu o vydanie duplikátu. Cena duplikátu pre žiakov so záujmom využívať služby DPMŽ je 3,60€. Ostatné služby poskytované na preukaze žiaka platia bezozmeny.

Ako zistiť, či je preukaz staršieho typu?

Skontroluj si svoje číslo čipu. Ak je číslo čipu 10 miestne, je potrebné požiadať o výmenu karty.

 

PREDĹŽENIE PLATNOSTI PREUKAZU ŠTUDENTA

 

ISIC prolongáciaPredĺženie platnosti preukazu ISIC/EURO<26

Pre študentov, ktorí chcú aj tento školský rok využívať zľavu na preukaze študenta ISIC/EURO<26, si potrebujú zakúpiť prolongačnú známku ISIC. Prolongačná známka ISIC predĺži platnosť preukazu študenta, a zároveň predĺži medzinárodnú platnosť ISIC/EURO<26 pre využívanie zliav.

www.isic.sk